- NEMOKAMAS ATSIĖMIMAS MŪSŲ PARDUOTUVĖJE

Nemokamai per 1-3 d.d. (jei prekes turime sandėlyje) užsakymą pristatysime į pasirinktą Sniege.lt prekių atsiėmimo ir užsakymo parduotuvę Vilniuje / Kaune / Klaipėdoje / Šiauliuose.

- PRISTATYMAS NURODYTU ADRESU VISOJE LIETUVOJE

Pristatyme į namus ar darbovietę Visoje Lietuvoje per DPD kurjerį, terminas 2-4 d.d. (jei prekes turime sandėlyje). Pristatymo kaina 3,9€, į Kuršių Neriją taikomas papildomas mokestis - 30€.

- PRISTATYMAS Į PAŠTOMATĄ

Pristatysime į DPD terminalą (paštomatą) per 2-4 d.d. (jei prekes turime sandėlyje). Pristatymo kaina 3€.

- PREKIŲ UŽNEŠIMO PASLAUGA

Iki namų durų pristatomos prekės, sveriančios iki 30 kg. Jei užsakymo svoris didesnis ir norite, kad prekės būtų atneštos iki namų durų, susisiekite su mumis ir užsakykite užnešimo paslaugą. Ši paslauga teikiama tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje.

- APIE PRISTATYMO TERMINUS

Pristatymo terminas yra individualus kiekvienos prekės ir yra skelbiamas tos prekės aprašyme. Jeigu užsakote kelias prekes, siunta bus suruošta tik gavus visas užsakymo prekes. Jeigu norite gauti anksčiau tam tikras prekes, o ne laukti kol bus suruoštos visos prekes, pateikite užsakymus atskirai. Tam tikros prekės dar gali būti neatkeliavusios į sandėlį, tuomet prekės aprašyme rodoma planuojama pristatymo į sandėlį dieną. Galima pateikti išankstinį užsakymą, tuomet prekė bus pristatyta per 1-4 d.d. nuo gavimo į sandėlį dienos. Apie kiekvienos prekės pristatymo terminą skelbiame tos prekės aprašyme.