Filtrai

Kaina

Kaina

  • 240,00 € - 5 363,00 €

Akcijos

Akcijos

Gamintojas

Gamintojas

Operatyvinė atmintis (RAM)

Operatyvinė atmintis (RAM)

Ekrano įstrižainė

Ekrano įstrižainė

Procesoriaus tipas

Procesoriaus tipas

Vaizdo plokštė

Vaizdo plokštė

Serija

Serija

Ekrano tipas

Ekrano tipas

Ekrano paviršius

Ekrano paviršius

Procesoriaus dažnis

Procesoriaus dažnis

Svoris (kg)

Svoris (kg)

Ypatybės

Ypatybės

Rekomenduojama paskirtis

Rekomenduojama paskirtis

Prekių kiekis kategorijoje: 1230

Rikiuoti pagal:

Kaip išsirinkti nešiojamąjį kompiuterį?

Ieškote naujo nešiojamojo kompiuterio? Gali būti sunku nuspręsti, kuris iš jų jums tinka. Kaip matote yra įvairių prekės ženklų ir modelių, todėl gali būti sunku išsiaiškinti, kuris iš jų pasižymi jums reikalingomis funkcijomis.

Kompiuterio paskirtis

Rinkdamiesi naują nešiojamąjį kompiuterį, pirmiausia turite apsvarstyti, kam jį naudosite. Ar esate studentas, kuriam reikia lengvo nešiojamojo kompiuterio, kad galėtu atlikti studijų rašto darbus. O gal esate profesionalas, kuriam reikia galingo kompiuterio darbui? Kai žinosite, kaip naudosite nešiojamąjį kompiuterį, bus lengviau susiaurinti pasirinkimą.

Biudžetas kompiuteriui

Kitas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra jūsų biudžetas. Kiek pinigų norite išleisti naujam nešiojamajam kompiuteriui? Atminkite, kad brangiausi nešiojamieji kompiuteriai ne visada turi geriausias funkcijas. Galima rasti poreikius tenkinantį kompiuterį iš vidutinės klasės ar net biudžetinių modelių.

Atsiliepimai

Įvertinus šiuos veiksnius, metas pradėti ieškoti konkrečių modelių. Perskaitykite kitų naudotojų atsiliepimus. Tai gali padėti susidaryti vaizdą, kurie nešiojamieji kompiuteriai yra populiariausi ir kurie pasižymi geriausiomis jūsų poreikius atitinkančiomis funkcijomis.

Prekės ženklas

Galiausiai nepamirškite pagalvoti apie prekės ženklą. Kai kurie žmonės mieliau renkasi laikytis tam tikro prekės ženklo, o kiti yra atviresni išbandyti naujus prekės ženklus. Jei turite pirmenybę, bus lengviau susiaurinti pasirinkimą. Tačiau nepamirškite, kad rinkoje yra daug puikių nešiojamųjų kompiuterių prekės ženklų, todėl per daug savęs neribokite.

Vadovaudamiesi šiais patarimais, turėtumėte rasti savo poreikius puikiai atitinkantį nešiojamąjį kompiuterį!